Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
QLD Prem C:Sci-Fleet Motors First Grade Competition 14 11 Dec 21
18 Dec 21
Ipswich
   def  
University of Queensland
QLD Prem C:Sci-Fleet Motors First Grade Competition SF 12 Dec 21
Sunshine Coast
   drew  
Ipswich
QLD Prem C:Sci-Fleet Motors First Grade Competition 15 15 Jan 22
16 Jan 22
Sandgate-Redcliffe
   def by  
Ipswich
QLD Prem C:Katherine Raymont Shield 20 12 Dec 21
Ipswich
   def by  
University of Queensland
QLD Prem C:Katherine Raymont Shield 21 12 Dec 21
Ipswich
   def  
Wynnum-Manly/Redlands
QLD Prem C:Katherine Raymont Shield 22 23 Jan 22
Ipswich
   def by  
Wynnum-Manly/Redlands
QLD Prem C:Alan Pettigrew Shield [2nd] 14 11 Dec 21
18 Dec 21
University of Queensland
   def  
Ipswich
QLD Prem C:Alan Pettigrew Shield [2nd] 15 15 Jan 22
16 Jan 22
Ipswich
   def  
Sandgate-Redcliffe
QLD Prem C:Jodie Fields Shield 14 12 Dec 21
Ipswich
   def by  
Valley
QLD Prem C:Jodie Fields Shield 15 12 Dec 21
Ipswich
   def by  
Gold Coast
QLD Prem C:Paul Pink Shield [u15 Girls] 2 19 Dec 21
Sunshine Coast
   def by  
Ipswich
QLD Prem C:Paul Pink Shield [u15 Girls] 3 19 Dec 21
Ipswich
   def  
Redlands
QLD Prem C:Paul Pink Shield [u15 Girls] 4 9 Jan 22
University of Queensland
   def by  
Ipswich
QLD Prem C:Paul Pink Shield [u15 Girls] 5 9 Jan 22
Ipswich
   def  
Gold Coast
QLD Prem C:Paul Pink Shield [u15 Girls] 6 16 Jan 22
Ipswich
   drew  
South Brisbane
RankNameRunsGradeRound 
1 Noah S Emmerson192Alan Pettigrew Shield [2nd]15
2 Harrison Wood121Sci-Fleet Motors First Grade Competition2
3 Michael Topp120Alan Pettigrew Shield [2nd]8
4 Ryan Hackney116Sci-Fleet Motors First Grade Competition2
5 Harrison Wood115Sci-Fleet Motors First Grade Competition1
6 Daniel P Wilson109Sci-Fleet Motors First Grade Competition14
7 Harry L Austin109Alan Pettigrew Shield [2nd]5
8 Harry Sheppard104Under 19 Male Competition1
9 Harry L Austin100Sci-Fleet Motors First Grade Competition15
10 Daniel P Wilson92Sci-Fleet Motors First Grade Competition5